indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator benzina Anadolu H7500M manual
Cod Produs: H7500M manual
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Echipare
Cadru / Carcasa Cadru inchis
Regulator de tensiune
Siguranta automata c.a.
Prize c.a.
Alarma lipsa ulei
Echipat cu filtre de Carburant, Aer
Rezervor carburant marit
Caracteristici
| Raport compresie | 8 |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 7.5 kW |
| Capacitate rezervor | 1.6 l |
| Capacitate cilindrica | 389 cm³ |
| Nivel zgomot | 96 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 730 mm |
| Latime | 620 mm |
| Lungime | 780 mm |
| Greutate | 9.3 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Monofazat |
| Clasa de izolatie | H |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic cu roti |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Capacitate baie ulei | 1.1 l |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere nominala | 7000 W |
| Autonomie | 5 h |
| Putere maxima | 7500 W |
| Putere maxima (kVA) | 7.5 |
| Putere nominala (kVA) | 7 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator benzina Anadolu H7500M manual” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.