indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator open frame benzina Stager GG 950DC
Cod Produs: 4500000950
Beneficii:
Garanție persoane fizice: luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
Date tehnice:
GENERATOR
GENERATOR
Iesire AC continua: 650 W
Iesire AC max.: 720 W
Tensiune nominala: 230 V
Frecventa nominala: 50 Hz
Curent nominal: 2.8 A
Priza DC: 12V / 5A
Priza DC: 12V / 5A
Autonomie: 5.8 ore
Tip: Capacitor excitatie fara perii
Nivel zgomot LwA: 95 dB(A)
Greutate neta / bruta: 15.8 / 17 kg
Cablu pentru incarcarea acumulatorilor auto
Cablu pentru incarcarea acumulatorilor auto
MOTOR
Model motor: UP 65
Tip motor: Monocilindru, 2 timpi, racire cu aer
Tip motor: Monocilindru, 2 timpi, racire cu aer
Capacitate cilindrica: 63 cm³
Sistem pornire: la sfoara
Combustibil: Amestec benzina – ulei [50:1]
Capacitate rezervor combustibil: 4.2 L
Caracteristici
| Culoare | Galben/Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 0.72 kW |
| Capacitate rezervor | 4.2 l |
| Capacitate cilindrica | 63 cm³ |
| Nivel zgomot | 95 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 365 mm |
| Latime | 310 mm |
| Lungime | 370 mm |
| Greutate | 18.5 Kg |
| Tip motor | 2 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Putere nominala | 650 W |
| Autonomie | 5.8 h |
| Putere maxima | 720 W |
| Putere maxima (kVA) | 0.72 |
| Putere nominala (kVA) | 0.65 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator open frame benzina Stager GG 950DC” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.