indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator curent MOSA GE 12000 LD/GS
Cod Produs: GE 12000 LD/GS
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Optional carucior cu manere CTM10
Caracteristici
| Current nominal | 15.9 A |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 9.6 kW |
| Capacitate rezervor | 1.8 l |
| Capacitate cilindrica | 851 cm³ |
| Nivel zgomot | 74 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 645 mm |
| Latime | 580 mm |
| Lungime | 935 mm |
| Greutate | 15.6 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Trifazat |
| Clasa de izolatie | H |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Diesel |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Frecventa | 50 Hz |
| Tensiune furnizata | 400 V |
| Factor de putere | 0.8 |
| Putere nominala | 8800 W |
| Autonomie | 8.2 h |
| Putere maxima | 9600 W |
| Putere maxima (kVA) | 12 |
| Putere nominala (kVA) | 11 |
| Putere nominala la 230 V | 4800 W |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator curent MOSA GE 12000 LD/GS” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.