indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Generator curent MOSA GE 8 YSX EAS
Cod Produs: GE 8 YSX EAS
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Optional panou automatizare EAS 28-805
Optional incalzitor motor WH22 (pornire usoara iarna)
Optional carucior pentru transport lent CTL15
Optional telecomanda controlStart/Stop TCM35 cablu 10m
Caracteristici
| Culoare | Rosu/Negru |
|---|---|
| Tip | Stationar |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 7.2 kW |
| Capacitate rezervor | 5.5 l |
| Capacitate cilindrica | 1116 cm³ |
| Nivel zgomot | 84 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 1190 mm |
| Latime | 770 mm |
| Lungime | 1680 mm |
| Greutate | 525 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 1500 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Monofazat |
| Clasa de izolatie | H |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Tip combustibil | Diesel |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Carcasa insonorizata |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu lichid |
| Frecventa | 50 Hz |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 0.9 |
| Putere nominala | 6700 W |
| Autonomie | 30.5 h |
| Putere maxima | 7200 W |
| Putere maxima (kVA) | 8 |
| Putere nominala (kVA) | 7.5 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator curent MOSA GE 8 YSX EAS” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.




Recenzii
Nu există recenzii până acum.