indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator HONDA ECT7000K1
Cod Produs: ECT7000K1
Beneficii:
Garanție persoane fizice: luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
EASY START: sistemul de decompresie mecanica la pornire impreuna cu aprinderea electronica faciliteaza pornirea in orice conditii.
OIL ALERT: sistemul opreste automat motorul in cazul lipsei sau insuficientei uleiului de ungere a motorului.
CADRUL COMPLET INCHIS: protejeaza grupul si faciliteaza transportul
Caracteristici
| Culoare | Rosu/Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 7 kW |
| Capacitate rezervor | 6.1 l |
| Capacitate cilindrica | 389 cm³ |
| Nivel zgomot | 100 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 540 mm |
| Latime | 550 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Greutate | 77 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Trifazat |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Capacitate baie ulei | 1.1 l |
| Tensiune furnizata | 400 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere nominala | 6500 W |
| Autonomie | 2 h |
| Putere maxima | 7000 W |
| Putere maxima (kVA) | 7 |
| Putere nominala (kVA) | 6.5 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator HONDA ECT7000K1” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.