Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator HONDA EU20iT1
Cod Produs: EU20iT1
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
– EASY START: sistemul de decompresie mecanica la pornire impreuna cu aprinderea electronica faciliteaza pornirea in orice conditii.
– OIL ALERT: sistemul opreste automat motorul in cazul lipsei sau insuficientei uleiului de ungere a motorului.
– CARCASA COMPLET INCHISA nivel de zgomot foarte scazut, protejeaza grupul contra intemperiilor si faciliteaza transportul
– POSIBILITATE CUPLARE IN PARALEL CU ALT GRUP ELECTROGEN: 2 x EU 30
– ECHIPARE CU ECO–JIGLOR : reduce substantial consumul de carburant si nivelul de zgomot
Generator de curent electric inverter Honda EU 20 I este alegerea proprietarilor de locuinte, a sportivilor si profesionistilor care au nevoie de un generator foarte silentios, portabil, cu o putere debitata pura. Doua unitati Generator de curent electric inverter Honda EU 20 I pot fi legate in paralel pentru a furniza o putere dubla de pana la 4000W.
DATE TEHNICE:
Tensiune : 220V/50Hz
Putere maxima : 2.1 kW
Putere continua: 0,8 kW
Iesire curent continuu: 12V-8 A
Motor Honda GXH 100
Tip motor : OHC, monocilindru, 4timpi, racire cu aer
Putere motor: 2.8 CP
Pornire : la sfoara
Carburant : benzina
Capacitate rezervor : 4,1 l
Autonomie : 4-10,5 ore
Nivel de zgomot: 59dB(A) la 7m
Dimensiuni : 510 x 290 x 425 mm
Greutate: 21kg
SET DE LIVRARE:
2 prize monofazate schuko de 16 A
Protectie lipsa ulei
Caracteristici
| Current nominal | 8 A |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 2 kW |
| Capacitate rezervor | 4.1 l |
| Capacitate cilindrica | 98 cm³ |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 425 mm |
| Latime | 290 mm |
| Lungime | 510 mm |
| Greutate | 21 Kg |
| Tip produs | Generator |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 5000 |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Digital |
| Structura | Carcasa insonorizata |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Frecventa | 50 Hz |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Putere nominala | 1600 W |
| Autonomie | 4 h |
| Putere maxima | 2000 W |
| Putere maxima (kVA) | 2 |
| Putere nominala (kVA) | 1.6 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator HONDA EU20iT1” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.