indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator Media Line MLG 6500/1
Cod Produs: MLG6500/1
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Date Tehnice:
Putere max. 6.5 KVA
Tensiune 230 V
Pornire manuala
Putere motor 15.0 HP
Rezervor 25 l
Greutate 89 kg
Caracteristici
| Culoare | Rosu/Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 6.5 kW |
| Capacitate rezervor | 25 l |
| Capacitate cilindrica | 420 cm³ |
| Nivel zgomot | 95 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 580 mm |
| Latime | 540 mm |
| Lungime | 705 mm |
| Greutate | 8.9 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Capacitate baie ulei | 1.1 l |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere maxima | 6500 W |
| Putere maxima (kVA) | 6.5 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator Media Line MLG 6500/1” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.