Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Grup de pompare cu 2 pompe centrifugale si 2 rotoare Pentax 2 CBT 900/01
Cod Produs: 2 CBT 900/01
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Tip Pompa: Centrifugala
Model Pompa: cu 2 pompe centrifugale-2 rotoare
Putere (KW): 2 x 6,6
Plaja inlatime refulare (m): 80-110
Plaja debit (l/min); 26-50
Temperatura apei (grd.): – 0 ÷ 90
Rotoare: Bronz
Tensiune (V): 400
SET LIVRARE
-Distribuitor de aspiratie/refulare din otel galvanizat.
-Cadru de baza-suport pentru panoul de comanda din otel galvanizat.
-Clapeta de retinere instalata pentru fiecare pompa pe racordul de aspiratie , manometrare.
-Robinet pe foiecare pompa , pe racordurile de aspiratie si refulare.
-Panou de comanda si protectie pentru 2 pompe , (1A + 1R ).
Caracteristici
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Putere | 6.6 kW |
| Tip pornire | Automat |
| Tip motor | Electric |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Trifazat |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Diametru racord aspiratie | 1.25 inch |
| Debit maxim | 50 l/min |
| Inaltime de refulare | 93.8 m |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Material | Inox |
| Clasa de izolatie | F |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Tip pompa | Pompa de suprafata |
| Tip combustibil | Electricitate |
| Utilizat pentru | Apa curata |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Grup de pompare cu 2 pompe centrifugale si 2 rotoare Pentax 2 CBT 900/01” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.