Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Grup de pompare cu 2 pompe multietajate din INOX ASI Pentax 304 2U 9S-250/5 T
Cod Produs: PF2U9S2505T
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
SPECIFICATII
Tip Pompa: Orizontala
Model Pompa: cu 2 pompe orizontale multietajate
Putere (KW): 2 x 1.85
Plaja inlatime refulare (m): 51-75
Plaja debit (l/min): 26-50
Temperatura apei (grd.): – 5 ÷ 35
Etansare mecanica: Ceramica-Grafit
Arbore motor: Otel-INOX AISI 303
Corp mompa: Otel-INOX AISI 304
Suport motor: Aluminiu
Rotoare: Noryl
Tensiune (V): 400
Clasa de izolatie: F
Clasa de protectie: IP44
SET LIVRARE
– Distribuitor de aspiratie/refulare din INOX AISI 304.
– Cadru de baza-suport pentru panoul de comanda din otel galvanizat.
– Clapeta de retinere INOX, instalata pentru fiecare pompa pe racordul de aspiratie, manometrare.
– Robinet din INOX AISI 304 pe fiecare pompa, pe racordurile de aspiratie si refulare.
– Panou de comanda si protectie pentru 2 pompe, (1A + 1R ).
Caracteristici
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Putere | 1.85 kW |
| Tip pornire | Automat |
| Tip motor | Electric |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Trifazat |
| Debit maxim | 25 l/min |
| Inaltime de refulare | 75 m |
| Adancime de absorbtie | 7 m |
| Material | Inox |
| Clasa de izolatie | F |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Tip pompa | Pompa de suprafata |
| Tip combustibil | Electricitate |
| Utilizat pentru | Apa curata |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Grup de pompare cu 2 pompe multietajate din INOX ASI Pentax 304 2U 9S-250/5 T” Anulează răspunsul
Pretul include 30 lei pentru colectarea si reciclarea DEEE.
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.