Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Hidrofor EvoSanitary Standard Jet 80S fonta 550 W 22 l 2280 l/h inaltime refulare 38 m adancime absorbtie 8 m 3 bar 17.6 Kg
Cod Produs: 673676
Stoc epuizat
Descriere
Motor electric monofazat de 550 W , 230V/50Hz
Pompa JET 80 cu carcasa din fonta
Presostat pentru functionare automata
Protectie termica autoresetabila
Debit maxim: 38L/min
Inaltime maxima pompare: 38m
Adancime maxima aspiratie: 8m
Racorduri intrare/iesire: 1"
Rezervor 22L cu membrana din cauciuc
Lungime cablu electric: 1.3 m
V[l] – Volum: 22
Tip Ambalaj: Cutie
Ambalare Cantitate: 1/1 BUC
Dimensiune: 53x53x29 cm/BUC
Masă: 17,5528 kg/BUC
Caracteristici
| Culoare | Portocaliu |
|---|---|
| Functii | Presostat |
| Putere | 550 W |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Inaltime | 260 mm |
| Latime | 210 mm |
| Lungime | 271 mm |
| Greutate | 17.6 Kg |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Diametru racord aspiratie | 1 inch |
| Capacitate vas expansiune | 22 l |
| Debit maxim | 2280 l/h |
| Inaltime de refulare | 38 m |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Material | Fonta |
| Temperatura maxima | 35 C |
| Clasa de izolatie | F |
| Clasa de protectie | IP54 |
| Presiune maxima | 3 bar |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Hidrofor EvoSanitary Standard Jet 80S fonta 550 W 22 l 2280 l/h inaltime refulare 38 m adancime absorbtie 8 m 3 bar 17.6 Kg” Anulează răspunsul
Pretul include 7.7 lei pentru colectarea si reciclarea DEEE.
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.