Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Hidrofor ProGARDEN AUJET200L / 50L fonta 1500 W 50 l 4200 l/h inaltime refulare 55 m adancime absorbtie 9 m 4 bar 32 Kg
Cod Produs: 4641000200
Stoc epuizat
Descriere
Acest sistem este suficient de puternic pentru alimentarea aplicatiilor domestice moderne. Recomandat pentru alimentarea cu apa a locuintelor, caselor sau vilelor.
Date tehnice
Presiune de lucru 1.5 – 4 bar
Turatie 2900 rpm
Tensiune de alimentare 230 V
Lungime cablu 1 m
Putere 1.5 kW / 2 CP
Adancime maxima aspiratie 9 m
Dimensiuni 61×33.3×65 cm
Debit maxim 70 l/min
Frecventa 50 Hz
Volum butelie 50 L
Diametru racordare 1”- 1″ / 25-25 mm
Greutate 32 kg
Inaltime refulare maxima 55 m
Set livrare
– electropompa JET200L
– presostat
– manometru
– racord 5 cai
– vas expansiune 50 litri
– furtun flexibil
Caracteristici
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Functii | Presostat |
| Putere | 1500 W |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Inaltime | 610 mm |
| Latime | 333 mm |
| Lungime | 650 mm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 32 Kg |
| Viteza maxima (rpm) | 2900 |
| Continut pachet | 1 x Manometru. Racord 5 cai. 1 x Presostat. 1 x Racord flexibil. 1 x Cablu alimentare |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Diametru racord aspiratie | 1 inch |
| Capacitate vas expansiune | 50 l |
| Debit maxim | 4200 l/h |
| Inaltime de refulare | 55 m |
| Adancime de absorbtie | 9 m |
| Material | Fonta |
| Presiune maxima | 4 bar |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Hidrofor ProGARDEN AUJET200L / 50L fonta 1500 W 50 l 4200 l/h inaltime refulare 55 m adancime absorbtie 9 m 4 bar 32 Kg” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.