indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Incalzitor cu gaz Intensiv PRO 30kW Gaz
Cod Produs: 53111
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Descriere detaliata
Motor cu protectie termica.
Izolatie IP44
Caldura variabila.
Vopsea exterioara rezistenta.
Carcasa rezistenta, vopsita in camp electrostatic.
Protejat de termostat pentru supraincalzire.
Carcasa ramane relativ rece in timpul functionarii.
Fara reglarea puterii
ATENTIE: ESTE NECESARA VENTILATIA INCAPERII PENTRU A PREVENI LIPSA OXIGENULUI.
Specificatii
Putere :30 kW
Combustibil :propan / butan
Aprindere :piezo
Presiune gaz :0.7 bar
Consum gaz :2.18 kg
Volum aer circulat :600 m3/h
Alimentare :220V / 50 Hz
Dimensiuni :475x225x360 mm
Greutate :6.1 kg
Caracteristici
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip | Tun de caldura |
| Functii | Maner transport |
| Inaltime | 360 mm |
| Latime | 225 mm |
| Lungime | 475 mm |
| Greutate | 6.1 Kg |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Material | Metal |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Tip combustibil | Gaz |
| Flux de aer | 600 m³/h |
| Tip suport | Fara suport |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 200 m² |
| Putere incalzire | 30 kW |
| Consum (l/h) | 2.18 kg/h |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Incalzitor cu gaz Intensiv PRO 30kW Gaz” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.