Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Mașină de tuns gazon fără sac colector Honda HRS 536 C5 VKEA
Cod Produs: HRS536C5 VKEA
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Mașina de tuns gazon gama “HRS” Honda HRS 536 C5 VKEA, 53 cm lățimea de tăiere, fără sac colector, este eficientă atât pentru tuns cât și pentru mulching. Această mașină este perfectă pentru grădinile mici și mijlocii.
Fără sac colector, mașina de tuns gazon gama “HRS” Honda HRS 536 C5 VKEA, vă oferă posibilitatea de a alege, fie mulching fie evacuarea laterală a ierbii. Tot ce trebuie să faceți este să deschideți sau să închideți clapeta de evacuare.
Model: HRS 536 C5
Tip: VKEA (fară colectare)
Caracteristici tehnice:
Motor pe benzină: GCV 160
Tip motor: 4 timpi, OHV, 1 cilindru
Putere motor kW/CP: 2.7 / 3.67
Pornire: Manuală la sfoară
Capacitate cilindrică: 160 cm³
Capacitate rezervor benzină: 0,93 litri
Carcasă de tăiere: Din oţel
Lăţimea de tăiere: 53 cm
Înălţimea de tăiere: Între 2,6 şi 8,8 cm – în 6 trepte
Puncte de reglare a înălţimii de tăiere: 4
Transmisie SMART Drive ®: Autopropulsat cu 1 viteză
Viteză de avansare: Fixă la 0,92 m/s
Capacitate sac colector: Nu are coş colector
Dimensiuni : Lungime x lăţime x înălţime: 162 x 58 x 102 cm
Greutate: 31,1 Kg
Nivel acustic garantat: 98 dB
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Material lama | Metal |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Tip | Masina |
| Material roti | Plastic |
| Tip roti | 4 roti |
| Putere | 2.7 kW |
| Capacitate rezervor | 0.93 l |
| Viteza maxima | 0.92 m/s |
| Capacitate cilindrica | 160 cm³ |
| Nivel zgomot | 98 dB |
| Putere motor | 3.67 cp |
| Latime taiere | 53 cm |
| Tip pornire | Sfoara |
| Inaltime minima taiere | 26 mm |
| Inaltime maxima taiere | 88 mm |
| Inaltime | 1020 mm |
| Latime | 580 mm |
| Lungime | 1620 mm |
| Greutate | 31.1 Kg |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Mașină de tuns gazon fără sac colector Honda HRS 536 C5 VKEA” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.