Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Masina de insurubat 540W
Cod Produs: DW275K
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Ideala pentru fixarea placilor de gips-carton si a panourilor tip sandwich pe structuri metalice sau din lemn
– Limitatorul sensibil de adancime „seteaza si uita” este detasabil si se foloseste la insurubari consistente in adancime
– Turatie mare pentru a creste productivitatea
– Greutatea redusa si designul compact reduc efortul si cresc productivitatea utilizatorului
– Comutatorul si manerul sunt acoperite cu cauciuc pentru reducerea vibratiilor si sporirea confortului
Avantaje
– Comutatorul si manerul sunt acoperite cu cauciuc pentru reducerea vibratiilor si sporirea confortului;
– Turatie mare pentru a creste productivitatea.
Set livrare
– Limitator de cursa detasabil; Prelungitor magnetic; Varf surubelnita Ph2; Clips pentru centura; Geanta profesionala din plastic pentru depozitare si transport.
Date tehnice
- Putere motor electric 540 W
- Tensiune nominala 230V/ 1Ph/ 50Hz
- Cuplu maxim 10 Nm
- Turatie in gol 0-5300 rpm
- Diametru suruburi autofiletante 4.8 mm
- Prindere Hex 6.35 mm
- Greutate 1.3 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Functii | Rotatie stanga-dreapta |
| Suprafata lucru | Rigips |
| Putere | 540 W |
| Greutate | 13 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Surubelnita electrica |
| Viteza maxima (rpm) | 5300 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Material | Plastic |
| Tip mandrina | Hexagonala de 6.35 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Masina de insurubat 540W” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.