indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Masina de tuns gazon Murray EQ500X
Cod Produs: EQ500X
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Masina de tuns gazon Murray EQ500X – Masina de tuns iarba EQ500X este echipata cu un motor termic pe benzina puternic si performant Briggs&Stratton.
Aplicatii
Tunderea si intretinerea gazonului pe suprafete mici si medii cum ar fi: curti, terenuri de sport, parcuri, etc.
Caracteristici constructive
- Sistem de reglare a inaltimii in 6 trepte printr-un singur levier.
- Rotile din spate marite pana la 280 mm fac manevrarea masinii mult mai usoara.
- Cu accesoriul pentru maruntire livrat in doarea standard, iarba devine un fertilizator natural pentru gazon.
- Avans / viteza: Autopropulsie / 3.6 km/h
- Sistemul de pornire: manual la sfoara.
- Dimensiuni roti: 18 cm fata / 28 cm spate.
- Inaltime de taiere: 28 – 92 mm.
- Accesorii standard: Cutit taiere iarba; dispozitiv maruntire.
Specificatii Tehnice
- Tip motor: 4 timpi
- Putere [ CP ]: 5
- Latime de taiere [ cm ]: 46
- Trepte de reglaj inaltime de taiere: 6
- Rezervor iarba: da
- Suprafata maxima [ mp ]: 1400
- Mod de deplasare: autopropulsie
- Capacitate rezervor [ L ]: 60
- Greutate: 32 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Material lama | Metal |
| Culoare | Negru |
| Tip | Masina |
| Tip roti | 4 roti |
| Functii | Accesoriu pentru maruntit |
| Suprafata lucru | Medie |
| Putere | 3700 W |
| Viteza maxima | 3.6 km/h |
| Putere motor | 5 cp |
| Numar viteze | 1 |
| Latime taiere | 46 cm |
| Tip pornire | Sfoara |
| Inaltime minima taiere | 28 mm |
| Inaltime maxima taiere | 92 mm |
| Volum cos colector | 60 l |
| Greutate | 32 Kg |
| Diametru roata fata | 180 mm |
| Diametru roata spate | 280 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Masina de tuns gazon Murray EQ500X” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.