Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Masina de tuns gazon SMART 32E(K), 1000W
Cod Produs: 18AKCAD-600
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Caracteristici:
putere 1000, 1,0 /3500
turație motor (rpm) 3500
masa netă (kg) 6
lăţime de lucru 32cm
suprafaţă recomandată (m2) 250
colectare iarbă cu coş
capacitate colectare (L) 27
degajare iarbă pe teren standard
deflector degajare pe teren spate
mărunțire iarbă X
reglaj înălţime de tăiere(mm) ≡trepte individual:roată 25-65 ≡3
motor electric
tip motor 220V
şasiu plastic
tracțiunea împingere
roţi faţă / spate (mm) 140
duză spălare cuţit X
ghidon pliabil parţial
indicator plin coş X
lungime (mm) 1100
lăţime (mm) 420
înălţime (mm) 1010
cuţit(e) LM-C3209
Caracteristici
| Tip alimentare | Electricitate |
|---|---|
| Material lama | Metal |
| Culoare | Negru/Verde |
| Tip | Masina |
| Tip roti | 4 roti |
| Functii | Maner ergonomic |
| Suprafata lucru | Sub 350 m² |
| Sursa alimentare electrica | La retea |
| Material cos colector | Plastic |
| Putere | 1000 W |
| Nivel zgomot | 90 dB |
| Putere motor | 1000 W |
| Latime taiere | 32 cm |
| Inaltime minima taiere | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 60 mm |
| Volum cos colector | 35 l |
| Diametru roata fata | 130 mm |
| Diametru roata spate | 150 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Masina de tuns gazon SMART 32E(K), 1000W” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.