Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Masina de tuns iarba electrica, actionare manuala HECHT 1641
Cod Produs: we.HECHT1641
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Hecht 1641 Masina de tuns iarba electrica-actionare manuala- are un motor puternic TURBO de 1600 W si Kit Mulcire inclus.
Poate fi manevrata si transportata usor datorita greutatii mici dar si manerului de transport pozitionat deasupra motorului.
Inaltimea de taiere este ajustabila ceea ce va permite un control asupra inaltimii ierbii dar si sa lucrati in zone in care terenul este foarte putin accidentat.
Detine un sac colector cu capacitatea de 50 l si sasiu din metal dur, rezistent la socuri.
Specificatii tehnice:
Brand: Hecht
Tip motor:electric
Tensiune nominala: 230-240 V
Frecventa nominala: 50 Hz
Putere nominala:1600 W
Inaltime de lucru :30-75 mm
Latime de lucru:41 cm
Reglaj central pentru inaltime
Clasa de protectie:II
Gradul de protectie: IP24
Sasiu metalic
Rulmenti pe bile
Roti(diametru): 7/8”
Sac(cutie) de colectare:50 l
Greutatea:21,3 kg
Dimensiune colet:780 x 530 x 30 mm
Caracteristici
| Tip alimentare | Electricitate |
|---|---|
| Material lama | Metal |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Tip | Masina |
| Material roti | Plastic |
| Tip roti | 4 roti |
| Suprafata lucru | 350 – 1000 m² |
| Sursa alimentare electrica | La retea |
| Material cos colector | Textil/Plastic |
| Putere | 1600 W |
| Latime taiere | 41 cm |
| Tip pornire | Automata |
| Inaltime minima taiere | 30 mm |
| Inaltime maxima taiere | 75 mm |
| Volum cos colector | 50 l |
| Greutate | 21.3 Kg |
| Diametru roata fata | 7 inch |
| Diametru roata spate | 8 inch |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Masina de tuns iarba electrica, actionare manuala HECHT 1641” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.