Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motocoasa HECHT 163 PROFI
Cod Produs: HECHT163PROFI
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Motocoasa, HECHT 163 PROFI, 3.1 CP, 10.8 kg, 9.000 rpm, potrivita pentru lucrari intensive, are un motor puternic de 3.1 CP si o capacitate cilindrica de 63.3 cm3. Latimea de lucru este de 43 cm, este usor de folosit datorita greutatii de numai 10.8 kg.
Beneficii:
-manevrare usoara datorita greutatii reduse
-motorul puternic ajuta la taierea rapida
Avantaje:
-se livreaza cu lama din otel de calitate tridentat, bobina cu fir si curea cu doua brate.
-rotatii pe minut foarte mari duc la terminarea sarcinei repede
Date tehnice:
Greutatea: 10.8 kg
Latime de lucru: 43 cm
Putere motor [CP]: 3.1 CP
Viteza maxima (rpm): 9000
Capacitate cilindrica: 63.3 cmc
Dimensiuni: 1871 x 313 x 318 mm
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Putere | 1.9 kW |
| Capacitate rezervor | 1.2 l |
| Capacitate cilindrica | 63.3 cm³ |
| Putere motor | 2.6 cp |
| Latime taiere | 43 cm |
| Tip pornire | Manuala |
| Greutate | 10.8 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Motocoasa |
| Tip maner | Ghidon |
| Tip taiere | Cu fir si lama |
| Tip motor | 2 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 8500 |
| Diametru de taiere | 255 mm |
| Diametru fir | 2.5 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motocoasa HECHT 163 PROFI” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.