Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motocositoare Vari BDR-1200 + AV650 + SAFETY FRAME
Cod Produs: DKDM2T4244
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Vari BDR 1200 este o masina de tuns iarba de uz profesional si gospodaresc, destinat recoltarii furajelor pentru animale, curatirii terenurilor invadate de buruieni lasand brazda, fara a toca iarba. Lucreaza pe teren drept (plan), usor in panta sau usor accidentat; cu 2 tamburi rotativi, cu 4 cutite de taiere pe fiecare tambur. Motocositoare eficienta si performanta, pentru profesionisti.
Specificatii Tehnice:
Putere 13 CP
Motor Honda GXV 390
Latimea taieturii 120 cm
Carburant Benzina fara plumb
Performanta masinii pe suprafata 2160-5750 mp/h
Greutate in Kg 162
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Functii | Roti |
| Putere | 7.6 kW |
| Capacitate rezervor | 2.1 l |
| Viteza maxima | 8 km/h |
| Capacitate cilindrica | 389 cm³ |
| Putere motor | 10.2 cp |
| Numar viteze | 6 |
| Latime taiere | 120 cm |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 1185 mm |
| Latime | 1582 mm |
| Lungime | 2013 mm |
| Greutate | 200 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Motocoasa |
| Tip maner | Ghidon |
| Tip taiere | Cu lama |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Motocositoare |
| Consum combustibil (g/kWh) | 2500 |
| Capacitate rezervor ulei | 1.1 l |
| Numar viteze mers inapoi | 1 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motocositoare Vari BDR-1200 + AV650 + SAFETY FRAME” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.