Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motocultor profesional ProGarden HS 1100D Benzina 13 cp latime de lucru 110 cm cu far
Cod Produs: 45601131100D
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
- Poate fi echipata cu diferite accesorii pentru a fi utila și în alte activități precum aratul sau scoaterea cartofilor.
- model cu far
Date tehnice:
Adâncime de lucru: 150 – 300 mm
Lăţime de lucru: 500 – 1100 mm
Greutate: 115 kg
Dimensiuni: 1050 x 570 x 780 mm
Motor: 188F, 4 timpi, răcit cu aer, benzină
Putere maximă: 13 CP
Roti: 5.00 x 12″
Alezaj x Cursă: 88 x 64 mm
Capacitate cilindrică: 389 cmc
Sistem de pornire: manual
Consum specific: aprox. 374 g/kWh
Setul de livrare contine 32 lame si discurile laterale.
Motorul pe benzina de 13CP ajuta la obtinerea unor performante deosebite, iar dotarea cu roti mari de cauciuc cu profil agricol ii confera usurinta in deplasarea pe teren accidentat.
Consumabile
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Putere | 9.7 kW |
| Capacitate cilindrica | 389 cm³ |
| Putere motor | 1.3 cp |
| Numar viteze | 3 |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 1050 mm |
| Latime | 570 mm |
| Lungime | 780 mm |
| Greutate | 115 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Motocultor |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Latime de lucru maxima | 125 cm |
| Diametru roti | 12 inch |
| Adancime de lucru | 30 cm |
| Latime de lucru minima | 50 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 1.2 l |
| Alezaj x cursa (mm) | 88×64 |
| Numar viteze mers inapoi | 1 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motocultor profesional ProGarden HS 1100D Benzina 13 cp latime de lucru 110 cm cu far” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





















Recenzii
Nu există recenzii până acum.