indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motopompa pentru apa semiincarcata OMEGA 186 3 188
Cod Produs: 186 3 188
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Specificatii Tehnice:
Pornire: electrica
Motor: diesel, 186FA, 410cc, 6.7Kw (9 CP)
Rezervor motorina: 5.5 litri (8 ore)
Debit maxim: 42 mc/h
Inaltime maxima: 75m
Aspiratie 3″ / Refulare 3″
Dimensiuni: 580X490X630 mm
Greutate: 68 Kg
Caracteristici
| Culoare | Rosu/Negru |
|---|---|
| Putere | 6700 W |
| Capacitate rezervor | 5.5 l |
| Capacitate cilindrica | 410 cm³ |
| Nivel zgomot | 96 dB |
| Putere motor | 9 cp |
| Tip pornire | Automata |
| Inaltime | 630 mm |
| Latime | 490 mm |
| Lungime | 580 mm |
| Greutate | 68 Kg |
| Tip motor | Termic |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Utilizare | Industrial |
| Diametru racord refulare | 3 inch |
| Diametru racord aspiratie | 3 inch |
| Debit maxim | 42000 l/h |
| Inaltime de refulare | 75 m |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Tip pompa | Motopompa |
| Tip combustibil | Diesel |
| Utilizat pentru | Apa menajera |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motopompa pentru apa semiincarcata OMEGA 186 3 188” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.