Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motosapa AGT 5580 KOHLER CH270 7.0HP benzina 6.5 cp latime de lucru 80 cm
Cod Produs: AGT5580KOHLERCH270
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
MOTOR Kohler CH270
Tip: OHV, 1 cilindru, 4 timpi, racire cu aer
Putere motor: 7 CP
Capacitate cilindrica: 208 cm³
Raport de compresie: 8,5 : 1
Combustibil: benzina
Capacitate rezervor: 3,6 l
Filtru de aer: dual
Pornire: la sfoara
Cutia de viteze: 3 viteze (2 inainte + 1 inapoi)
Transmisie: cu lanţ si curea
Ghidonul: reglabil în înălţime
Freză: reglabilă 80 cm, 24 cuţite
Dimensiuni (L×l×h): 1380×750×970 mm
Masă: 73 kg
Dotare standard:
– sistem de reglare a adâncimii de lucru
– discuri laterale de protectie
– roată frontală pentru transport
– set roti roti pneumatice 4.00-8
– accesoriu deschis rigole
– plug de bilonat
– suport prindere accesoriu de bilonat
Motocultorul are oconstructie simpla si solida, face fata celor mai dure terenuri pe suprafete medii de pana la 10000 mp cu o productivitate de 400-500 mp – din doua treceri.
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Albastru/Alb |
| Functii | Posibilitate de atasare accesorii |
| Putere | 5.2 kW |
| Capacitate rezervor | 3.6 l |
| Capacitate cilindrica | 196 cm³ |
| Nivel zgomot | 98 dB |
| Putere motor | 7 cp |
| Numar viteze | 3 |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 970 mm |
| Latime | 750 mm |
| Lungime | 1380 mm |
| Greutate | 7.3 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Motosapa |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Latime de lucru maxima | 80 cm |
| Diametru roti | 400 mm |
| Adancime de lucru | 27 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Numar viteze mers inapoi | 1 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motosapa AGT 5580 KOHLER CH270 7.0HP benzina 6.5 cp latime de lucru 80 cm” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.