Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Pachet Invertor sudura, profesional, IGBT ProWeld MMA-140DLS + Electrozi Rutilici 2.5
Cod Produs: 4551MMA140DLS+4552601325P
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Tehnici de sudare utilizabile: MMA.
Functii: Anti Stick.
Toate functiile sunt controlate de microprocesor de ultima generatie.
Usor de transportat gratie constructiei compacte.
Tehnologie IGBT de ultima generatie.
Setul de livrare: Cablu de masa, cablu protelectrod, masca de protectie si perie de sarma cu ciocanel pentru zgura.
Model: MMA-140DLS
Tehnologie: Invertor
Regim de functionare la 40 grade:30%, 140A; 60%, 108A; 100%, 77A.
Sectiune electrod: 2.5 / 3.2
Tip electrozi: 6013, 7018 etc.
Functie VRD: Da (apasa 5s)
Tensiune la mers in gol: 60 V
Curent de sudare (DC): 10-140 A
Functii: MMA, Anti-stick
Afisaj electronic: Da, LED
Tip curent: DC
Tensiune de alimentare: Monofazat, 230V±10%, 50~60Hz,
Eficienta: 85
Factor de putere: 0.76
Clasa de izolatie: H
Grad de protectie: IP21
Dimensiuni: 265 x 117 x 180
Greutate neta: 3.5 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Functii | Maner transport |
| Latime | 117 mm |
| Lungime | 265 mm |
| Greutate | 35 Kg |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Continut pachet | 1 x Cablu de sudura cu cleste port-electrod |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Clasa de izolatie | H |
| Clasa de protectie | IP21 |
| Tip aparat | Invertor |
| Tip sudura | MMA |
| Curent maxim de sudura | 140 A |
| Reglare intensitate curent | 10-140 A |
| Tensiune in gol | 60 V |
| Diametru electrozi | 3.2 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Pachet Invertor sudura, profesional, IGBT ProWeld MMA-140DLS + Electrozi Rutilici 2.5” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.