indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Placa compactoare Masalta MS100-3
Cod Produs: 1155001003
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Stoc epuizat
Descriere
Placa compactoare recomandata pentru compactarea solurilor nisipoase, a solurilor granulate si a pietrisului. Nu este recomandata pentru asfalt, placa are margini drepte si poate lasa urme. Nu este recomandata pentru dale, acest model nu permite montarea unui covor de protectie de cauciuc.
Avantaje
- Amortizoarele manerului reversibil reduc vibratiile si usureaza lucrul
- Maner ergonomic pentru lucru fara efort
- Unitatea de vibrare, montata central si inchisa complet, asigura o egala distributie a fortei de compactare pe toată suprafata placii
- Amortizoarele heavy-duty impiedica transmiterea vibratiilor la maner si motor
- Controlul acceleratiei si cadrul de protectie sunt disponibile in versiunea standard.
Date tehnice:
Model motor: Robin EX17
Tip motor: Motor benzina, 4-timpi, 1 cilindru, racire cu aer
Putere: 4.2 kW
Turatie: 3500 rpm
Frecventa: 7000 vpm
Forta de impact: 19.8 kN
Adancime compactare: 300 mm
Viteza de deplasare: 45 cm/s
Eficienta: 770 m2/h
Dimensiune talpa: 460×610 mm
Greutate in lucru: 93 kg
Nivel zgomot LwA: 108 dB(A)
Nivel vibratii: 4-9 m/s2
Dimensiuni: 1100 x 460 x 660 mm
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Putere | 5.7 cp |
| Capacitate cilindrica | 169 cm³ |
| Nivel zgomot | 108 dB |
| Tip pornire | Manual |
| Inaltime | 660 mm |
| Latime | 460 mm |
| Lungime | 1100 mm |
| Greutate | 9.3 Kg |
| Capacitate rezervor combustibil | 3.6 l |
| Forta compactare | 19.8 kN |
| Batai pe minut | 7000 |
| Amplitudine | 300 mm |
| Suprafata compactata | 770 mp/h |
| Brand motor | Robin-Subaru |
| Latime placa | 460 mm |
| Lungime placa | 610 mm |
| Reversibil | Nu |
| Viteza | 45 cm/s |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Placa compactoare Masalta MS100-3” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.