Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Rezervor Hidrofor Inox 6 bar volum: 100L
Cod Produs: 677065
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Rezervoarele de acumulare sunt folosite in sistem hidrofor pentru a stabiliza si a mentine presiunea din circuitul de alimentare cu apa precum si pentru a reduce ciclul de pornire/oprire a pompei care face parte din ansamblu. Acest lucru prelungeste durata de viata a motorului pompei.
Rezervoarele pentru hidrofor Evosanitary sunt produse de inalta calitate, datorita INOX-ului din care sunt fabricate si care le confera o rezistenta la o presiune de 6 Bari.
Membrana interschimbabila interioara a rezervoarelor este realizata din cauciuc EPDM.
Suportul superior este pre-gaurit pentru fixarea pompei pe suprafata acestuia, iar lamele inferioare de sprijin, pentru fixarea pe vasului de podea.
Diametru racordare: 1"
V[L] – Volum: 100
Tip Ambalaj: Cutie
Ambalare Cantitate: 1/1 BUC
Dimensiune: 72x46x48 cm/BUC
Masă: 12 kg/BUC
Caracteristici
| Culoare | Argintiu |
|---|---|
| Inaltime | 480 mm |
| Latime | 460 mm |
| Lungime | 720 mm |
| Greutate | 12 Kg |
| Tip produs | Rezervor |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Metal |
| Presiune maxima | 6 bar |
| Utilizat pentru | Hidrofoare |
| Structura | Orizontala |
| Capacitate | 100 l |
| Forma | Cilindru |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Rezervor Hidrofor Inox 6 bar volum: 100L” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.