indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Finisor beton Masalta MT30-3 760mm
Cod Produs: 1155000330
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Stoc epuizat
Descriere
Avantaje:
- Volanta cu rotatie independenta ce permite lucrul in spatii greu accesibile
- Maner pliabil pentru o transportare si depozitare usoare
- Carlig de ridicare in dotarea standard
- Angrenajul supradimensionat asigura o durata de viata mai lunga
- Greutate de lucru marita pentru o finisare mai buna
- Maner reglabil pe inaltime ce asigura o manevrare usoara si intrerupator de urgenta pentru controlul deplin al slefuitorului
- Comutatorul de siguranta opreste motorul in momentul pierderii controlului asupra utilajului
- Reglaj usor si precis al inclinatiei lamelor
- Parghie pentru controlul acceleratiei montata pe maner
Date tehnice:
Diametru de lucru: 760 mm
Diametru aparatoare: 760 mm
Putere: 4.2 kW (5.7 CP)
Combustibil: benzina
Greutate de lucru: 67 kg
Model motor: Robin EX17
Tip motor: Motor benzina, 4-timpi, 1 cilindru, racire cu aer
Sistem pornire: la sfoara
Nivel de zgomot garantat: 98 dB(A)
Dimensiuni: 1580 x 760 x 900 mm
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Putere | 5.7 cp |
| Capacitate cilindrica | 169 cm³ |
| Nivel zgomot | 98 dB |
| Tip pornire | Manual |
| Inaltime | 900 mm |
| Latime | 760 mm |
| Lungime | 1580 mm |
| Greutate | 67 Kg |
| Capacitate rezervor combustibil | 3.6 l |
| Reversibil | Nu |
| Diametru lama | 760 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Finisor beton Masalta MT30-3 760mm” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.