indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Transformator pentru sudura MMA 140A
Cod Produs: MODERNA150
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Aparat de sudură în curent alternativ, monofazat, portabil, de tip transformator, pentru sudarea cu electrozi înveliți rutilici prin procedeul MMA;
Avantaje
– Protectie termostatica;
– Reglarea continua a curentului de sudura cu șunt magnetic;
– Maner pentru transport incorporat.
Set livrare
– Mască de sudură cu sticlă adiactinică; Perie cu ciocănel, cleşte portelectrod, clemă de masă, cabluri de sudură; Cutie de carton.
Date tehnice
- Tensiune nominala 230/50Hz/1Ph
- Putere maxima absorbita 2.5 kW
- Ventilator Nu
- Interval reglare curent sudura 40-140 A
- Tip curent Alternativ
- Diametru electrod 3.2 mm
- Tip electrod Rutilici
- Ventilatie fortata Nu
- Dimensiune (Diametru interior) 345x215x280 mm
- Greutate 13.9 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Latime | 215 mm |
| Lungime | 345 mm |
| Greutate | 139 Kg |
| Tip lucrare | Hobby |
| Continut pachet | 1 x Cablu de sudura cu cleste port-electrod |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Clasa de izolatie | H |
| Clasa de protectie | IP21 |
| Afisaj electronic | Nu |
| Maner transport | Da |
| Roti transport | Nu |
| Tip aparat | Transformator |
| Tip sudura | MMA |
| Ventilator de racire | Nu |
| Curent maxim de sudura | 140 A |
| Reglare intensitate curent | 40-140 A |
| Putere absorbita (kVA) | 2.5 |
| Tensiune in gol | 48 V |
| Diametru electrozi | 3.2 mm |
| Adancime | 280 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Transformator pentru sudura MMA 140A” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.